вологість:

тиск:

вітер:

Житомирський ФК «Полісся» переміг чернівецьку «Буковину» (ФОТО)

У неділю, 21 жовтня, у рамках 14-го туру Другої ліги житомирське «Полісся» приймало номінально вдома чернівецьку «Буковину». Зустрілися команди у Новограді-Волинському на стадіоні «Авангард» і господарі змогли мінімально переграти буковинців з рахунком 1:0. Про це йдеться на офіційному сайті ФК «Полісся».
Перший тайм команди розпочали на зустрічних курсах. Починали будувати позиційні атаки та шукати вільні зони на полі. Перший небезпечний момент створили буковинці. На 8-й хвилині матчу отримали можливість виконати перспективний штрафний, Батрак пробивав та господарі не змогли далеко вибити м’яч, і Мєлконян на добиванні відправив м’яч у ворота Литвиненка, але останній опинився на місці і парирував цей удар.
Відповіли житомиряни на цей момент тільки на 21-й хвилині. Денис Скепський подавав штрафний і голкіпер, перевівши м’яч на іншу половину штрафної, дав можливість ще раз віддати м’яч у карний майданчик буковинців, де Чередніченко пробивав по воротах. Здавалося, що рахунок уже буде відкритий, та Степаненко встигає повернутися і парирувати удар на лінії воріт.
Активно розпочали господарі другий тайм, почали збільшувати пресинг на суперника та посилювати свої атакувальні дії. І вже на 64-й хвилині матчу Павло Іванов майстерно пробив у дев’ятку воріт суперника, але голкіпер зреагував на м’яч і зумів відбити цей удар.
На 67-й хвилині головний арбітр матчу призначає пенальті у ворота «Буковини». Пробивав одинадцятиметровий Денис Скепський, але Степаненко, вгадавши напрям руху м’яча, «витягує» його з кута та, скориставшись відскоком м’яча, Скепський таки відкриває рахунок у матчі – 1:0.
На останній хвилині матчу Шаврін мав чудову нагоду подвоїти рахунок у матчі. Пробивав він за межами штрафного майданчика під перекладину воріт, але, знову ж таки, голкіпер гостей опинився на місці.
На доданих хвилинах матчу «Буковина» посилила пресинг на ворота господарів і на 93-й хвилині отримали право на штрафний удар, який виглядав перспективно, але Литвиненко розібрався у цій ситуації, погасивши пожежу у карній зоні.
Після розіграшу м’яча послідував фінальний свисток, який зафіксував мінімальну перемогу «Полісся» – 1:0.
«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Іванов, Ходуля, Поручинський, Захаревич, Сокуренко, Недоля, Шаврін, Галенков, Скепський (Демчик, 81).
Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Баранов, Суханов, Шишигін, Дячук.
Головний тренер: Анатолій Безсмертний.
«Буковина»: Степаненко, Понєдєльнік, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Масікевич, Пилишатий, Боженко (Мунтян, 68), Батрак (Жумига, 73), Кузів (Нікифоряк, 76), Луцик (Кузів, 85).
Запасні: Гуцул, Заїченко, Рудич, Раулюк.
Головний тренер: Мглинець Віктор.
Головний арбітр матчу: Горбань І. В. (Одеса).
Асистенти: Матяж О. О. (Полтава), Морозюк Б. М. (Івано-Франківськ).