Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

Міський голова доручив своєму профільному заступнику розібратися з графіком роботи маршруту №23, адже житомиряни скаржаться, що не можуть нікуди виїхати (ФОТО)

Житомиряни скаржаться на роботу маршрутки №23, – про це повідомив депутат Іван Мартинюк під час чергової сесії міськради, яка відбулася сьогодні, 8 листопада.

«У людей вривається терпець. Люди, які проживають у районі паперової фабрики, не можуть нормально добратися до поліклінік, освітніх закладів. Дітям виїхати звідти зранку до школи – це бойовий вчинок. Там ходить комунальний автобус №53-С, але його не вистачає. Раніше цей маршрут обслуговували маршрутні тасі №27, №4, №23 і тролейбус №8.

На сьогодні тролейбус №8 ходить нечасто. Я звертався до начальника ТТУ, на що він відповів, що рухомого складу немає, то і немає водіїв. У години пік маршрутка №23 ходить, як захоче. Власник маршруту каже, що маршрутка поламана, сьогодні водій захворів, немає заміни машин, графіки DozoR не працюють тощо. Виникає певний транспортний колапс.

Сьогодні тут частково присутні представники громади, які говорять, якщо влада не почує їх, то вони перейдуть до радикальних дій. Вчора на зібрання прийшло близько 300 людей. На даному окрузі є бюджетоутворюючі підприємства і там працюють житомиряни з різних районів міста.

Я просив би створити тимчасову комісію, щоб вирішити питання з перевезенням людей», – звернувся до присутніх Іван Мартинюк.

img_4277_1600_1067_4_w.jpg

Міський голова Сергій Сухомлин відповів, що в такому разі не потрібно скликати робочу групу, адже цим має займатися профільна комісія.

«Я не знаю, потрібно скликати якусь робочу групу чи ні, адже в нас є профільна комісія. Я думаю, що можна присвятити окреме засідання нашої депутатської комісії розглянути це питання, випрацювати якісь проекти рішення, які ми зможемо розглянути на сесії. Візьміть ініціативну групу цього мікрорайону, разом з головою комісії, можливо, зробіть виїзне засідання у цьому районі і випрацюйте рішення, які підуть на сесію», – відповів Сухомлин.

img_4371_1_1600_1067_4_w.jpg

Але відповідь міського голови задовольнила не всіх, депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Леонченко обурилась, що депутати не мають організовувати пасажирські перевезення.

«Це взагалі справа депутатів – організовувати перевезення пасажирів? Чи, може, все-таки своєю роботою будуть займатися виконавчі органи?

У нас заступник міського голови може виконувати лише один напрямок роботи – транспортне управління, але в нього не вистачає ресурсу, щоб організувати перевезення пасажирів по місту.

Я думаю, нехай Олег Валентинович на профільній комісії, звісно, розглядає це питання, але ви сьогодні як міський голова маєте дати доручення заступнику міського голови Ткачуку і щоб це прозвучало на сесії, щоб він нарешті зайнявся цим питанням і вирішив його, а не перекладав із хворої голови на здорову», – наголосила Леонченко.

img_4515_1600_1067_4_w.jpg

На що міський голова відповів: «Дякую за рекомендацію, тому сьогодні після сесії буде доручення профільному заступнику вирішити це питання, а на комісії послухаємо пропозиції, які надасть профільний заступник в тому числі. Я пропоную, щоб це була окрема комісія, присвячена саме цьому питанню».

«У темі» були і житомирські активісти, які зазвичай обурюються поганою екологією міста.

«Особисто Дмитро Ткачук мені обіцяв, що з 1 вересня вирішаться всі питання з транспортом у нашому районі. Вже зима на носі, а в нас там просто колапс. Вчора люди прийшли і підтвердили це. Я хотів би звернути увагу, що це термінове питання, люди по 40 хвилин змушені стояти на зупинках, і цю проблему треба вирішувати вже сьогодні. А Дмитро Ткачук дійсно гарно виконує свої функції: він вміє ламати старе і, мабуть, його треба підвищити до Міністра транспорту, а на його місце поставити людину, яка після того, як він наробив стільки „гарних“ справ, буде створювати щось нове», – обурився активіст, мешканець району Паперова фабрика Дмитро Антонець.

Нагадаємо, що у Житомирі сьогодні, 8 листопада, перед початком чергової сесії депутати міськради погодили звернення до Кабміну та Прем'єр-міністра щодо підвищення цін на газ.

img_4291_1600_1067_4_w.jpg


Новини Житомира

В Андрушівському районі під час ліквідації пожежі...
Завершилося будівництво спортивного майданчика на...
У Житомирі 44 військовослужбовці Національної гвар...
У Житомирському військовому інституті імені С.П. К...
Уперше за роки незалежності в Житомирі відкрили до...
На Житомирщині реалізується 35 проектів за кошти Д...
«На Житомирщині питання забезпечення інсуліном вир...
«Щиро вітаю працівників сільського господарства з...
У Житомирі назвали імена переможців Всеукраїнськог...
98 хлопців і дівчат хочуть лікувати людей, Гіппокр...
До Дня студента на Михайлівській відбувся FIRE BAT...
У Житомирі визначили команди архітекторів, що брат...
За кошти, зібрані на IV Міжнародній хореографічній...
У Житомирі розпочали формування нового складу Коор...
Реалізація проекту Бюджету участі «Музична школа –...
У Житомирі 44 новобранця склали присягу на вірніст...
Упродовж трьох років пільгові кредити за програмою...
Всеукраїнський шкільний фестиваль «ЖУК» запрошує н...
Упродовж доби на Житомирщині ліквідували три загор...
Молодь обирає сферу сільського господарства (ВІДЕО...
З Міжнародним днем студента вітає голова Житомирсь...
Незабаром в Житомирі з’явиться «Дім ветерана», яки...
Головний архітектор міста радиться з житомирянами...
Виконання гімну, хвилина мовчання та запалювання л...
Семінар для представників муніципалітетів - підпис...
Вперше за роки незалежності в Житомирі відкрили до...
Рекордні ремонти: на дороги Житомирщини уряд виділ...
На Житомирщині вже майже 600 дітей на інклюзивному...
Як курсанти Житомирського військового інституту ві...
У Житомирі відкрили найсучасніший в Україні заклад...
21 листопада відбудеться засідання виконавчого ком...
Геннадій Зубко під час форуму: У 2014 році у децен...
У селищі під Житомиром відкрилася поліцейська стан...
Ярмарок вакансій - ефективний інструмент збільшенн...
У Житомирському військовому інституті імені С.П. К...
Для боротьби з ожеледицею на дорогах Житомира заку...
Перерахунок за тепло буде здійснено у листопаді
Найсучасніший в країні Центр вертебрології відкрил...
Батли, майстер-класи, подарунки – до Дня студента...
Спали у копиці сіна, зупиняли автомобілі: на Житом...